Графік роботи:

Будні: 07:00–21:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

м. Дніпро

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Модулі Прихованого Підключення для Електричних Рушникосушарок

Сортування:
за популярністю по зростанню ціни по зменшенню ціни

Купити Модуль Прихованого Підключення для Електричної Рушникосушарки у Дніпрі

Модуль Прихованого Підключення для Прихованої Електричної Рушникосушарки не йде в комплекті постачання з Електричною Рушникосушаркою за замовчуванням і має бути придбаним окремо, складається із набору з усіх необхідних частин, включаючи декоративну, яка і приховає місце з'єднання Електричної Рушникосушарки з Електромережею.

Монтажна робота по Установці та Підключенню Прихованої Електричної Рушникосушарки

Монтажні роботи по Установці та Підключенні Прихованої Електричної Рушникосушарки не складніші, ніж установка розетки. Простими словами зі стіни виводиться Електричний Кабель (Провід) Електромережі, який підключається до Електричного Кабеля (Провід) Живлення Сушки для рушників. Для цього Електричний Шнур (Провід) разом із Вилкою потрібно зрізати. Саме тому Терморегулятор або Кнопка Вмикання/Вимикання, які можуть бути на Вилці Електричного Шнура, втрачають свою актуальність. Самостійно виконувати Монтажні роботи з Установки та Підключення Прихованої Електричної Рушникосушарки не рекомендуємо. Підключати Електричну Сушку для рушників до Модуля Прихованого Підключення повинен кваліфікований фахівець.

Модулі Прихованого Підключення

Приховане Підключення можливо тільки для моделей Рушникосушарок з Управлінням на Стійках. Якщо ж Рушникосушарка вмикається та вимикається на Вилці Електричного Шнура, то прихований монтаж виконати можливо лише за умови використання додаткового зовнішнього Терморегулятора та/або Кнопки Увімкнення/Вимкнення.

Електрична Рушникосушарка з Прихованим Підключенням

Вгору
Заказать
звонок