Графік роботи:

Будні: 07:00–21:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

м. Дніпро

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для Біотуалетів

Купити Аксесуари для Біотуалетів

Пропонуємо великий вибір Аксесуарів, додаткового Обладнання та Комплектуючих до Біотуалетів, призначення яких - забезпечити додатковий Комфорт Експлуатації та Функціональність Біотуалета.

Підставки для Біотуалетів

Підставка для Біотуалета - це спеціальний допоміжний пристрій необхідний для людей, яким для комфортного самостійного використання Біотуалета (особливо під час того, як вони сідають та встають), потрібні: поручні (перила, опори) для рук, додаткова висота Біотуалета, а також підтримуюча спину опора.

Сумки для Транспортування та Зберігання Біотуалетів

Сумка для Біотуалета буде вкрай необхідна, корисна і дуже зручна як під час Транспортування Біотуалета (перевезення в інше місце), так і для зберігання.

Мобільні Тент-Намети для Біотуалетів

Портативний Тент-Намет може використовуватися для:
- Перевдягання;
- Використання Портативного Рідинного Біотуалету (підійде Портативний Рідинний Біотуалет будь-якої Моделі, будь-якого Виробника);
- Риболовлі;
- Перевдягання на Фотосесії;
- Перевдягання на Пляжі;
- для Душа на Природі;
- будь-яких інших Приватних Потреб;
- можна розмістити як на Вулиці, так і в Приміщенні;
- може бути Відмінною Альтернативою Стаціонарної Туалетної Кабіни Біотуалета, якщо немає можливості її встановити.

Висувні Баки-Касети для Касетних Біотуалетів

Додаткові Змінні Висувні Баки-Касети для Касетних Біотуалетів служать для швидкої та легкої заміни заповненого бака на порожній. Конструктивно можуть передбачати можливість складати їх у Вертикальний Стійкий Стовпчик або наявність Коліс та Металевої Висувної Ручки з Пластиковою Муфтою для зручної утилізації відходів. Мають Абсолютну Герметичність - можуть перебувати як у Горизонтальному, так і у Вертикальному Положенні.

Вгору
Заказать
звонок