Графік роботи:

Будні: 07:00–21:00

Сб-Нд: 11:00–18:00

м. Дніпро

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Нагрівальні ТЕНи для Комбінованих Рушникосушарок

Сортування:
за популярністю по зростанню ціни по зменшенню ціни

Купити Нагрівальний ТЕН для Комбінованої Рушникосушарки в Дніпрі

При прямому контакті з робочою рідиною (теплоносієм) Нагрівальний ТЕН ("мокрий/відкритий" ТЕН) для Комбінованої Рушникосушарки, шляхом нагрівання перетворює електричну енергію на теплову. Фехралевий або Нихромовий дріт, намотаний на термостійку нитку, розміщується по центру заповненої теплопровідним ізолятором металевої труби. Тепло згенероване ТЕНом передається робочій рідині (вода, антифриз, масло), яка і нагріває стінки Стійок і Перекладин Комбінованої Рушникосушарки.

Як правильно обрати Нагрівальний ТЕН для Комбінованої Рушникосушарки?

Найпростіший і найшвидший спосіб обрати Нагрівальний ТЕН - замовити зворотній дзвінок або зателефонувати/написати нам і отримати Безкоштовну, Професійну та Якісну Консультацію. ГОЛОВНИЙ БАБАК проконсультує Вас:) Надамо вичерпну інформацію і допоможемо зробити правильний вибір. Ми зробимо все, щоб Ви не зіткнулися з труднощами вибору!:)

Пропонуємо широкий Асортимент як Стандартних, так і Багатофункціональних моделей Нагрівальних ТЕНів ("мокрих/відкритих" ТЕНів), які продемонструють високу надійність навіть за умов перепадів тиску води та/або напруги в мережі. Доступні варіанти Потужності: 120W, 200W, 300W, 600W, 800W, 900W та Додаткових Функцій: Приховане підключення, Терморегулятор, Таймер, ІЧ-порт для Зв'язку з Зовнішніми Програматорами.

Підбирати потужність Нагрівального "мокрого/відкритого" ТЕНа потрібно виходячи з розмірів Рушникосушарки при цьому Потужність ТЕНу не повинна перевищувати теплову Потужність Рушникосушарки.

Дуже важливо зробити правильний вибір теплоносія. Так як деякі склади здатні при нагріванні вступати в реакцію, руйнуючи Комбіновану Рушникосушарку зсередини, і як наслідок – виводяться з ладу Нагрівальний елемент ТЕНу та Рушникосушарка. Ідеальної «теплопередавальної» рідини не існує, кожна має свої недоліки та переваги, все залежить від умов. Крім Води може використовуватися Антифриз, Масло або Дистилят - це теж важливо та необхідно враховувати.

НЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ будь-які розчини на основі хлористого магнію – рекомендуємо звернути на це увагу.

Для Правильної та Якісної установки Нагрівального ТЕНу рекомендуємо звернутися до Сантехніка

Вгору
Заказать
звонок