Спалюючий Біотуалет

Що таке Спалюючий Біотуалет?

Спалюючий Біотуалет - це екологічно чистий, автономний та незалежний від сантехнічних комунікацій пристрій, який без підключення до центральної системи каналізації та водопостачання, виконує функцію звичайного туалету з унітазом та забезпечує високий рівень екологічності, гігієнічності, комфорту та належного рівня санітарних умов при використанні (справлення таких природніх потреб людини як сечовипускання та дефекація).
Для функціонування Спалюючого Біотуалета потрібне підключення до електрики (розетка).

Спалюючі Біотуалети

Спалюючий Біотуалет - це найінноваційніший та найдорожчий ТИП Біотуалетів, багатий широким спектром функцій та моделей, естетичний, зовні нагадує звичний для всіх Унітаз, а також інші ВИДи та ТИПи Біотуалетів.

Висока вартість Спалюючого Біотуалета компенсується:
- зручністю його експлуатації, т.я. відходи зменшуються в об'ємі та вазі до 70%, це дозволяє без спустошення контейнера користуватися ним до півроку, тільки після повного заповнення необхідне обслуговування біотуалета;
- порошкоподібні відходи після спалювання можна одразу використовувати як добриво;
- низьким споживанням електроенергії;
- не потрібно купувати рідини для біотуалетів чи наповнювач (лише якщо відходи будуть висушуватись, а не відразу спалюватися - потрібен спеціальний порошок для дезінфекції або суха торф'яна суміш);
- відсутністю витрати води для змиву.

Спалюючий Біотуалет в порівнянні з іншими ТИПами та ВИДами біотуалетів, складніше вводиться в Експлуатацію і має високу вартість при покупці, але за рахунок мінімальної підсумкової ваги та обсягу відходів, серед усіх ТИПів та ВИДів Біотуалетів, саме Спалюючий Біотуалет найпростіший в Експлуатації, Обслуговуванні та Догляді.

Хто може користуватися Спалюючим Біотуалетом?

Користуватися Спалюючим Біотуалетом буде зручно будь-якій людині: Чоловікам, Жінкам, Дітям, Дорослим, Старим (крім лежачих хворих, людей з інвалідністю, людей які за станом здоров'я не здатні дійти до туалету, людей з обмеженими можливостями, людей з тендітним чи слабким здоров'ям, інвалідів, людей з особливими потребами)

Принцип роботи Спалюючого Біотуалета

Як працює Спалюючий Біотуалет?

Принцип роботи Спалюючого Біотуалета полягає у трьох кроках:
1. поділ рідких та твердих відходів життєдіяльності людини;
2. відведення (злив) рідини по спеціальній дренажній зливній трубці у землю, грунт, каналізацію, стічну яму, компостну або вигрібну яму, на поверхню грунту, в септик, компостер або будь-яку іншу спеціальну ємність;
3. під дією тепла, у накопичувальному відсіку відбувається нейтралізація відходів - висушування чи спалювання твердих відходів;
в залежності від моделі Спалюючого Біотуалета одночасно з висушуванням чи спалюванням також можливі допоміжні процеси: активна чи пасивна вентиляція, пресування відходів.
!* точний алгоритм нейтралізації відходів залежить від моделі Спалюючого Біотуалета.

Що найкраще використовувати як розхідник для Спалюючого Біотуалета?

При використанні Спалюючого Біотуалета ні хімічна, ні біологічна активна рідина для нейтралізації відходів не застосовуються, також немає необхідності використовувати природні витратні матеріали, такі як оброблений торф і тирсу, але у разі якщо відходи не спалюються, а висушуються, поверх відходів Ви можете присипати або спеціальний дезінфікуючий порошок для Спалюючих Біотуалетів, або суху торф'яну суміш (торф'яна суміш особливо корисна з візуальних причин для того, щоб приховати відходи з виду, також зменшується потреба додавання сухої торф'яної суміші на етапі компостування).

Підсумуємо: Рідкі відходи зливаються, а тверді, присипані спеціальним дезінфікуючим порошком, залишаються в нижньому баку (накопичувальному контейнері) для подальшого висушування або спалювання (тоді присипати порошком або використовувати торф'яний наповнювач не потрібно). У моделей зі спалюванням, в результаті роботи компресора, під впливом високих температур від вбудованих тенів, без доступу кисню, відходи та папір у спеціальній камері спалюються до стану попелу, а вентилятор виводить запахи через вентиляційну трубу.

Як влаштований та з чого складається Спалюючий Біотуалет?

Важливо враховувати: процес спалювання/висушування займає півтори години, а повністю уникнути неприємних запахів неможливо під час будь-якої переробки відходів незалежно від ТИПу і ВИДу Біотуалета, тому для повноцінної роботи Спалюючого Біотуалета та Комфорту під час Експлуатації обов'язково необхідне постійне електропостачання.
!* Деякі моделі Спалюючих Біотуалетів обладнані акумуляторами для безперебійної роботи, у разі відключення світла.

Введення в Експлуатацію, Обслуговування та Експлуатація Спалюючого Біотуалета

Як користуватися Спалюючим Біотуалетом?

Особливість Спалюючого Біотуалета в тому що використовувати його можна тільки в сидячому положенні, т.я. тільки при тиску на сидіння відкривається засувка накопичувального бака для відходів, після використання (у момент коли тиск на сидіння припиняється) засувка автоматично закривається.

Використання води для змиву відходів, а також бак води для змиву відходів зі звичною для всіх кнопкою водяного змиву, в Спалювальному Біотуалеті не передбачені - це обумовлено особливостями конструкції і принципом роботи. У моделях Спалюючих Біотуалетів де відходи не спалюються, а висушуються, після кожного використання Спалюючого Біотуалета (справлення таких природніх потреб людини як сечовипускання та дефекація), поверх відходів необхідно буде засипати або невелику кількість торфу (максимально тонким шаром до моменту поки візуально відходи не зникнуть з виду) або спеціальним порошком для дезінфекції.

Що можна кидати в Спалюючий Біотуалет?

Чи можна кидати в Спалюючий Біотуалет Туалетний Папір, Сміття, Гігієнічні Прокладки, Сірники, Попіл, Тютюнові Недопалки і т.д? Чи можна використовувати Спалюючий Біотуалет для дефекації та сечовипускання (ходити по-великому і по-маленькому)?

Спалюючий Біотуалет призначений для справлення таких природніх потреб людини як дефекація та сечовипускання, а також утилізації компостованих вбиральних відходів, включаючи: Фекалії, Сечу, Туалетний Папір, Сірники, Попіл, Тютюнові Недопалки, Торф (Торф'яну суміш, Суміш сухого верхового та низинного торфу), Суха тирса листяних порід, Бактеріальні порошки, Подрібнена кора хвойних дерев, Грунтові бактерії, Мікроелементи та Органічні добавки, Наповнювачі туалетів для тварин, кліток та тераріумів (коти, гризуни, птиці, рептилії), тощо

Не кладіть у Спалюючий Біотуалет нічого, що може перешкодити подальшому процесу ферментації компосту або створити небезпеку займання, наприклад: побутові відходи та сміття, гігієнічні прокладки та тампони, хімікати, вапно, миючі засоби, стічну воду, вологі серветки, памперси, пелюшки, контрацептиви, некомпостовані наповнювачі туалетів для тварин, кліток, тераріумів, тощо

Як встановити/змонтувати Спалюючий Біотуалет?

Встановлення/монтаж Спалюючого Біотуалета не вимагає підключення до сантехнічних комунікацій центральної системи каналізації та водопостачання.
Спалюючий Біотуалет встановлюється в горизонтальному положенні на рівну підлогу.

Як ввести в експлуатацію Спалюючий Біотуалет?

Спалюючі Біотуалети перед введенням в експлуатацію вимагають проведення якісних, правильних та професійних підготовчих монтажних робіт зі стаціонарної установки та приєднання вентиляційної труби (вентиляції, вентканалу, витяжної труби, вентиляційної системи) та дренажної зливної трубки (дренажної системи, водовідведення).

За якої температури в приміщенні можна використовувати Спалюючий Біотуалет?

При встановленні Спалюючого Біотуалета необхідно враховувати декілька важливих факторів:
- розміри приміщення (з точки зору зручності користування та обслуговування, доступ до Спалюючого Біотуалета повинен бути вільний з усіх боків);
- доступ вентиляції (можливе встановлення тільки в добре провітрюваних та/або вентильованих туалетних кімнатах);
- температура повітря у приміщенні (не рекомендується встановлення в опалювальні приміщення, оптимальна температура повітря в приміщенні в межах від 10 до 22°C, не встановлювати поблизу з обігрівачами чи іншими джерелами тепла (тепла підлога - не рекомендується).

На скільки днів експлуатації вистачає Спалюючого Біотуалета?

У міру заповненості нижнього бака необхідно проводити ручну утилізацію відходів та очищення нижнього бака. Періодичність обслуговування Спалюючого Біотуалета та утилізації відходів залежить від частоти експлуатації, кількості користувачів. У середньому (для сім'ї з трьох осіб) відходи необхідно буде утилізувати двічі-тричі на рік.

Куди можна утилізувати відходи з Спалюючого Біотуалета? Як використовувати відходи із Спалюючого Біотуалета в якості Органічних Добрив?

Використовувати відходи як добриво можна відразу після спалювання, відходи вже не активні і являють собою екологічно чисте добриво органічного походження для рослин, городів, садів та клумб. Утилізувати відходи можна будь-яким зручним для Вас способом (вигрібна яма, каналізація, закопати в землю, викинути у сміття як звичайні побутові відходи тощо).

Де та в яких випадках використовують Спалюючі Біотуалети?

За умови відсутності перебоїв зі світлом, такий вид біотуалета доцільний у приватних будинках та заміських умовах.
Спалюючі Біотуалети обладнують витяжкою для виведення газів і неприємних запахів через вентиляційну трубу, а для роботи компресора та вентилятора потрібна електрика, відповідно їх встановлюють у місцях, де є можливість підключити в розетку 220V, обладнати витяжку та злив рідких відходів.
Спалюючі Біотуалети можуть бути придатними для експлуатації лише в місцях, де ці монтажні роботи в принципі можливо провести.


дякую, що прочитали статтю до кінця, Бабачок дуже старався відповісти на головні питання цієї теми та радить Вам ознайомитись також з наступними статтями та сторінками по темі "Біотуалети":
- Що таке Біотуалет?
- Торф'яні Компостні Біотуалети
- Заморожуючі Біотуалети
- Аксесуари для Біотуалетів
- Підставки для Біотуалетів
- Сумки для Транспортування та Зберігання Біотуалетів
- Рідини для Біотуалетів