Влаштування Портативного Умивальника

Як влаштований Портативний Умивальник? З чого складається Портативний Умивальник?

Як влаштований Портативний Умивальник?

Конструкція Портативного Умивальника не складна та складається із з'єднаних між собою частин: пластикова раковина, пластиковий бак для чистої води, пластикова колона, вилив (гусак) з нержавіючої сталі, пластиковий або силіконовий шланг подачі чистої води, дозатор-диспенсер для рідкого мила та гофрована розтяжна труба для зливу стічної рідини.

Портативний Умивальник з усіх боків на 360°

Абсолютно всі частини Портативного Умивальника надійно з'єднані між собою за допомогою спеціальних надійних фіксаторів з ущільнювачами та різьбових роз'ємів - будь-які протікання виключені. Портативний Умивальник має спеціальні, надійні та міцні фіксуючі елементи, завдяки чому гарантується стійкість на будь-якій поверхні.

Пластиковий бак для чистої води

Пластиковий бак для чистої води

Пластиковий бак для чистої води - це основа конструкції у будь-якої моделі Портативного Умивальника, він одночасно служить резервуаром для чистої води та корпусом Портативного Умивальника на який кріпляться всі інші частини конструкції. Шланг подачі чистої води, Отвір для заливання чистої води в бак, Отвір для фіксації Портативного Умивальника до підлоги, Транспортувальна ручка та Ножна механічна помпа для подачі чистої води - завжди вбудовані в пластиковий бак для чистої води та є його частиною, а наявність чи відсутність маленьких транспортувальних коліс, великих транспортувальних коліс, довгої висувної транспортувальної ручки та отвору для підключення до Водопроводу - залежить від моделі Портативного Умивальника. Пластиковий бак для чистої води завжди обладнаний зручними міцними пластиковими ручками які розташовані на передній, задній та середній частині корпусу бака чистої води - за допомогою цих ручок його зручно переносити та обслуговувати.

Пластикова Раковина

Раковина Портативного Умивальника

Пластикова раковина портативного умивальника обладнана: місцем фіксації для виливу, різьбовим роз'ємом для накручування дозатора-диспенсера, випуском з нержавіючої сіткою для первинної фільтрації стічної рідини від сміття, різьбовим роз'ємом для гофрованої розтяжної труби, а в корпус самої раковини вбудована ємність для рідкого мила. В залежності від моделі портативного умивальника, пластикова раковина може бути обладнана: тримачем для рушників/туалетного паперу, пробкою з ланцюжком (для замикання зливного отвору), отвором для зливу рідкого мила, переливом, крилом, транспортувальною ручкою, а також кількома отворами по кутах для фіксації виливу в будь-якому куті раковини на вибір.

Колона

Колона Портативного Умивальника

Пластикова Колона служить одночасно і п'єдесталом під раковину, і опорою для раковини, за допомогою колони з'єднуються дві основні корпусні частини конструкції Портативного Умивальника: бак для чистої води та раковина. З зовнішнього боку Колони розміщені кільця, служать вони для фіксації шланга подачі чистої води по всій довжині колони від бака для чистої води до виливу. В залежності від моделі Портативного Умивальника та розміру раковини, Колон може бути різна кількість: чим більше розміри раковини - тим більше потрібно колон для забезпечення стійкості загальної конструкції Портативного Умивальника.

Гофрована розтяжна труба

Гофрована розтяжна труба

Пластикова гофрована розтяжна труба для зливу стічних вод - накручується зі зворотного боку раковини, на різьбовий роз'єм, до випуску стічної рідини (стоків) та замінює собою сифон, в середньому у всіх моделей Портативних Умивальників довжина гофрованої труби у зібраному стані 35см, а у розтягнутому стані 80см.

Отвори для фіксації Портативного Умивальника

Отвори для фіксації Портативного Умивальника

Чотири отвори по кутах бака для чистої води служать для підвищення стійкості Портативного Умивальника шляхом його фіксації до горизонтальної плоскої поверхні.

Ножна механічна помпа для подачі чистої води

Ножна механічна помпа для подачі чистої води

Натисканням ноги Ви закачуєте повітря в бак – повітря виштовхує чисту воду через шланг подачі чистої води безпосередньо через вилив, залежно від моделі Портативного Умивальника, одне натискання видає 180-200мл чистої води.

Дозатор-диспенсер для рідкого мила

Дозатор-диспенсер для рідкого мила

Працює так само, як і будь-який інший, звичний для всіх, механічний Дозатор-диспенсер для рідкого мила.

Раніше ми публікували важливі статті на тему "Портативні Умивальники":
Що таке Портативний Умивальник? у цій статті
Для чого потрібен Портативний Умивальник? у цій статті
Де використовують Портативні Умивальники? у цій статті
З чого виготовлений Портативний Умивальник? у цій статті
ТИПи, ВИДи та Різновиди. Які бувають Портативні Умивальники? у цій статті
Як працює Портативний Умивальник? у цій статті
Як працює Ножна помпа Портативного Умивальника? у цій статті
Як зібрати Портативний Умивальник? у цій статті
Як ввести в експлуатацію Портативний Умивальник? у цій статті
Як підключити Портативний Умивальник до Водопроводу? у цій статті
Куди зливати стоки з Портативного Умивальника? у цій статті
Куди можна підключити Портативний Умивальник? у цій статті
Портативний Умивальник: для якої моделі Біотуалета підійде? у цій статті
Транспортування та Зберігання Портативного Умивальника у цій статті
Як вибрати Портативний Умивальник? у цій статті
Що потрібно знати про Портативні Умивальники? у цій статті

Каталог Портативних Умивальників з Актуальними Цінами

Ціни на Портативні Умивальники

Ціна Портативного Умивальника? Скільки коштує Портативний Умивальник? Яка Вартість Портативного Умивальника?

Точна вартість Портативного Умивальника в середньому варіюється від 2500 до 5000 грн.
Каталог Портативних Умивальників з Актуальними Цінами
Каталог Баків для Портативних Умивальників з Актуальними Цінами

Ми працюємо безпосередньо з постачальниками - це дозволяє надати Вам прайс з найкращими, конкурентоспроможними, актуальними та максимально вигідними цінами на Портативні Умивальники як у Дніпрі, так і по всіх містах України (Харків, Київ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси і т.д). Широкий ціновий діапазон дозволить Вам зробити оптимальний вибір за співвідношенням Ціна та Якість.

Де Купити Портативний Умивальник?

Звичайно, є багато магазинів де можна Купити Портативний Умивальник, але якщо Ви вже тут:) пропонуємо Вам завітати на "поличку" з Портативними Умивальниками в нашому онлайн-"лігві" Бабачка, ознайомитися з каталогом Портативних Умивальників, ми пропонуємо великий модельний ряд, детальну інформацію про характеристики, якісні фото, професійну консультацію та актуальні ціни. Для усіх уважних та просто тих, хто дочитав до цього моменту:) пропонуємо знижку -5% на будь-який Портативний Умивальник за кодовою фразою "Бабак Науковець".


дякую, що прочитали статтю до кінця, Бабачок дуже старався відповісти на головні питання цієї теми та радить Вам ознайомитись також з наступними статтями та сторінками по темі "Товари для Туризму та Кемпінга":
- Каталог Портативних Умивальників
- Баки для Портативних Умивальників
- Каталог Біотуалетів
- Рідини для Біотуалетів
- Сумки для Транспортування та Зберігання Біотуалетів
- Біотуалети на Ніжках (з Пакетом)
- Намети
- Спальні мішки
- Портативні Баки для Води